Hoofdstuk 12

12.1 Scholen aan Zee algemeen

Scholen aan Zee - bestuurskantoor
bezoekadres:
Drs. F. Bijlweg 8B,
1784 MC Den Helder
0223 540300

Postadres:
Postbus 636,
1780 AP Den Helder

www.scholenaanzee.nl
secretariaat@scholenaanzee.nl

Voorzitter College van Bestuur
dhr. H. van Beekum
0223 540300

Raad van toezicht
Postbus 636
170 AP Den Helder
0223 540451
secretariaat@scholenaanzee.nl

Schoolmanagement
Algemeen Directeur - dhr. H. ter Veld
Locatie beroepsonderwijs - mw. E. Zonneveld
Locatie beroepsonderwijs - dhr. T. Bisselink
Locatie Junior College - dhr. P. van Dam
Locatie Lyceum - dhr. J. Osinga
Locatie Lyceum - mw. W. Wijnants
Locatie Lyceum -
Locatie Schakel - mw. V. Kater

    Leerjaarcoördinatoren
    Locatie beroepsonderwijs onderbouw – mw. M. Thijsse
    Locatie beroepsonderwijs bovenbouw – mw. B. Maschke
    Locatie beroepsonderwijs bovenbouw – dhr. T. de Leeuw
    Locatie lyceum onderbouw – mw. D. Maschke
    Locatie lyceum onderbouw – mw. J. Lubbi
    Locatie lyceum onderbouw – dhr. W. Bruinsma
    Locatie lyceum bovenbouw  – dhr. S. Steltenpool
    Locatie lyceum bovenbouw  – dhr. K. Papo
    Locatie lyceum bovenbouw  – dhr. B. van der Gulik
    Locatie Junior College – mw. C. Raadgers
    Locatie Junior College – dhr. R. Hoep

    Leerlingenadministratie
    Voor het doorgeven van wijzigingen en naw- en
    telefoongegevens van ouders/verzorgers en/of leerlingen:
    leerlingenadministatie@scholenaanzee.nl

    Ondersteuningscoördinatoren
    Locatie beroepsonderwijs – mw. L Tijsen
    Locatie lyceum – mw. I Bobeldijk
    Locatie lyceum – mw. J. Bouma
    Locatie Junior College - mw. d'Hamecourt

    Po-vo relatiebeheer
    mw. C. Czech
    mw. M. Leemans
    - basisonderwijs@scholenaanzee.nl

    Medezeggenschapsraad (MR)
    De MR is te bereiken via het e-mailadres:
    ‍- medezeggenschapsraad@scholenaanzee.nl

    Ouderraad (OR)
    De ouderraad is te bereiken via de schooladministratie of via de e-mailadressen:
    - ouderraad-beroepsonderwijs@scholenaanzee.nl
    - ouderraad-lyceum@scholenaanzee.nl
    - ouderraad-juniorcollege@scholenaanzee.nl

    12.2 Veiligheid, klachten en incidenten

    Incidenten
    incidenten@scholenaanzee.nl

    Klachten
    Zie hoofdstuk 10.2 van deze gids voor de procedure.

    Externe commissie voor klachten van algemene aard en machtsmisbruik

    Intern meldpunt pesterijen, agressie en geweld
    0223 540455

    Jeugdcoördinator politie Den Helder / Texel
    Victor Tames
    06 22 66 29 80 / 0900 8844


    Interne vertrouwenspersonen

    Locatie beroepsonderwijs
    dhr. J. Moerkerken - j.moerkerken@scholenaanzee.nl
    mw. A. Matthew - a.matthew@scholenaanzee.nl

    Locatie Junior College
    dhr. L. Boekestein - l.boekestein@scholenaanzee.nl
    mw. M. Tesselaar - l.tesselaar@scholenaanzee.nl

    Locatie lyceum
    mw. A. Abeln - a.abeln@scholenaanzee.nl
    hr. D. van Walsem - d.vanwalsem@scholenaanzee.nl
    dhr. J. Ellermeijer - b.ellermeijer@scholenaanzee.nl 
    mw. J. van der Graaf - j.vandergraaf@scholenaanzee.nl

    Locatie Schakel
    mw. N. Aladin - n.aladin@scholenaanzee.nl
    mw. I. Veltman - i.veltman@scholenaanzee.nl

    Anti-pestcoördinatoren

    Locatie beroepsonderwijs

    dhr. N. de Vries - n.devries@scholenaanzee.nl

    Locatie Junior College
    mw. W. Prins - w.prins@scholenaanzee.nl
    mw. J. Piët - j.piet@scholenaanzee.nl

    Locatie lyceum

    mw. T. Tamis - t.tamis@scholenaanzee.nl
    dhr. T. Poelman - t.poelman@scholenaanzee.nl

    Locatie Schakel
    mw. Y. van Woesik - y.vanwoesik@scholenaanzee.nl
    dhr. M. Arnold - m.arnold@scholenaanzee.nl

    AVG
    Voor vragen/opmerkingen
    privacy@scholenaanzee.nl

    Functionaris gegevensbescherming
    dhr. van der Gragt - functionarisgegevensbescherming@scholenaanzee.nl

    Melden datalek
    datalek@scholenaanzee.nl

    12.3 School- en sportlocaties

    Locatie beroepsonderwijs
    Drs F. Bijlweg 10
    1784 MC Den Helder
    0223 540300

    Postadres
    Postbus 636
    1780 AP Den Helder

    Secretariaat
    0223 540 334
    secretariaat-beroepsonderwijs@scholenaanzee.nl

    Administratie
    0223 540 335
    administratie-beroepsonderwijs@scholenaanzee.nl

    Locatie lyceum
    Drs F. Bijlweg 6
    1784 MC Den Helder
    0223 540300

    Postadres
    Postbus 636
    1780 AP Den Helder

    Secretariaat
    0223 540346
    secretariaat-lyceum@scholenaanzee.nl

    Administratie
    0223 540344
    administratie-lyceum@scholenaanzee.nl

    Locatie Junior College
    Akkerbouwstraat 1
    1787 AR Julianadorp
    0223 540300

    Postadres
    Postbus 636
    1780 AP Den Helder

    Secretariaat
    0223 540360
    secretariaat-juniorcollege@scholenaanzee.nl

    Administratie
    administratie-juniorcollege@scholenaanzee.nl

    Locatie Schakel
    Drs. F Bijlweg 21
    1784 MC Den Helder
    0223 540300

    Postadres
    Postbus 636
    1780 AP Den Helder

    Secretariaat
    0223 540380
    schakel_secretariaat@scholenaanzee.nl

    Sport aan zee 1
    Akkerbouwstraat 3
    1787 AR Julianadorp
    0223 647012

    Voor verhuur
    zaalhuur@sporthaljulianadorp.nl

    Sport aan Zee 2
    Drs. F Bijlweg 6
    1784 MC Den Helder
    0223 540307

    Voor verhuur
    0223 540422
    huren@scholenaanzee.nl

    12.4 Algemene Adressen

    Vonk
    Sperwerstraat 4
    Postbus 250
    1780 AG Den Helder
    www.rockopnh.nl
    0223 611200

    SAMENWERKINGSVERBAND VO KOP VAN NOORD-HOLLAND
    Postbus 282
    1740 AG Schagen
    www.swvkopvannoordholland.nl
    info-vo@swvkopvannoordholland.nl
    0224 273504

    INSPECTIE VAN HET ONDERWIJS
    Postbus 2730
    3500 GS Utrecht
    info@owinsp.nl
    www.onderwijsinspectie.nl
    Loket Onderwijsinspectie 088 669 6060 (ma. t/m vr. tussen 09.00 en 16.00 uur)

    COMMISSIE VAN ADVIES EN BIJSTAND VAN HET ONDERWIJS
    Postbus 36
    1780 AA Den Helder

    KLACHTENCOMMISSIE MACHTSMISBRUIK PO EN VO
    Drs. F. Bijlweg 3
    1784 MC Den Helder
    Uitsluitend bereikbaar via
    klachtencommissieonderwijs@hotmail.com

    EXTERNE COMMISSIE VOOR KLACHTEN VAN ALGEMENE AARD
    Drs. F. Bijlweg 3
    1784 MC Den Helder
    Uitsluitend bereikbaar via
    klachtencommissieonderwijs@hotmail.com

    JEUGDGEZONDHEIDSZORG GGD
    088 010 0500
    Hollands Noorden
    www.ggdhollandsnoorden.nl

    CONTACTPERSOON GGD HOLLANDS NOORDEN
    mw. E. Labree
    06 10604466
    elabree@ggdhn.nl

    mw. I. Ursem
    06 23147836
    iursem@ggdhn.nl

    COMMISSIE VAN BEROEP VOOR DE EXAMENS
    Postbus 636
    1780 AP Den Helder
    Scholen aan Zee
    p/a bestuurskantoor t.a.v. de ambtelijk secretaris

    STICHTING ONDERWIJSGESCHILLEN
    Postbus 85191
    3508 AD Utrecht
    www.onderwijsgeschillen.nl
    info@onderwijsgeschillen.nl

    DUO
    Productgroep Tegemoetkoming
    Studiekosten en lesgeld
    Postbus 30155
    9700 LG Groningen
    www.duo.nl